Potęga wyobraźni – John Bolton o Szekspirze (TED@StateStreet)

Potęga wyobraźni – John Bolton o Szekspirze (TED@StateStreet)

Szekpir a biznes? Dziś zapraszamy Was na wirtualny wykład o wykorzystaniu sztuk Szekspira w… prowadzeniu biznesu. Wykład nagrany w ramach TED – konferencji naukowych organizowanych przez amerykańską fundację non-profit Sapling Foundation.

O wykładzie:

Szekspir w niesamowity sposób potrafił uchwycić ludzką naturę. Czy angielski bard byłby pomocnym konsultantem w miejscu pracy? Jak wartościowe we współczesnym świecie są jego wskazówki dotyczące ludzkiego zachowania?

Chcesz dowiedzieć się, komu możesz ufać w pracy? Spotkaj się z Otellem. Potrzebujesz rady na temat kreatywnego rozwiązywania problemów? Zwróć się do Hamleta. Zapraszamy na wykład Johna Boltona „Potęga wyobraźni – lekcje udzielone przez Szekspira”.

O twórcy wykładu:

John Bolton zajmuje się szkoleniami liderów w organizacjach na całym świecie. Studiował literaturę angielską na Uniwersytecie w Cambridge. Swoją karierę zawodową zaczynał jako copywriter, pracując dla rozmaitych klientów – od instytucji bankowych po bukmacherów.

Wykład znajdziecie pod linkiem: https://www.ted.com/watch/ted-institute/ted-state-street/john-bolton-the-power-of-imagination-lessons-from-shakespeare

O autorze

Redakcja lubimyczytać.pl
Redakcja lubimyczytać.pl

Teksty w serwisie redaguje zespół serwisu lubimyczytać.pl.


Podyskutuj